Találatok száma: 713   Látható: << Előző 1 |2 |3 Következő >>
KE-Line CAT5E Giga Toolless Keystone Jack RJ45/u aljzat

KE-Line CAT5E Giga Toolless Keystone Jack RJ45/u aljzat (#114208)

árnyékolatlan, 100MHz, 1 Gigabit, Cat.5E
MikroTik S-85DLC05D SFP modul

MikroTik S-85DLC05D SFP modul (#135307)

SFP Transceiver
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul (#42529)

Gigabites transceiver
MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység (#121555)

alkalmas az összes RouterBOARD-hoz
Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2

Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 (#165973)

1x GbE LAN port
Ubiquiti 48V 0,5A POE tápegység LAN porttal

Ubiquiti 48V 0,5A POE tápegység LAN porttal (#120340)

100Mbites LAN és POE portok
Ubiquiti 24V 0.5A POE tápegység Gigabit LAN porttal

Ubiquiti 24V 0.5A POE tápegység Gigabit LAN porttal (#121375)

Gigabites LAN és POE portok
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (#154656)

LC csatlakozás, 850nm, Csak kettesével rendelhető!
Ubiquiti 48V 0,5A POE tápegység Gigabit LAN porttal

Ubiquiti 48V 0,5A POE tápegység Gigabit LAN porttal (#143835)

Gigabites LAN és POE portok
Találatok száma: 713   Látható: << Előző 1 |2 |3 Következő >>
  • Általános
    • Keresett kifejezés
    • Gyártó
       
  • Garancia
    • Garancia ideje (tól)
    • Garancia helye
       
  • Alapadatok
    • Típus