Karrier

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Adminisztratív munkatárs – Erősáram, világítástechnika területre

FELADATOK:

  • Adatrögzítési feladatok
  • Adatbázis rendszerünk adatainak folyamatos aktualizálása, kezelése
  • Adatok, információk gyűjtése és rögzítése az adatbázisunkban
  • Határidők betartatása

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Pozitív gondolkodásmód
  • Erősáramú és/vagy világítástechnikai termékek ismerete
  • Rendszerető, pontos, megbízható személyiség
  • Proaktív, határozott hozzáállású
  • Precíz és jól tűri a monotonitást
  • Munkájára igényes, gyors munkavégzésre képes

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás munkaidő
  • Folyamatosan bővülő, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés

ELŐNYT JELENT:

  • Napelem és tartozékok ismerete

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Erősáram és világítástechnikai kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis rendszerek
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Vision-Software Octopus ERP Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer ismerete
  • Termék specifikációk készítésében szerzett tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az allas@ramiris.eu  email címen lehet. A levél tárgya „Adminisztratív munkatárs” legyen.