Top 10 Termékkör
Kezdőoldal > Karrier

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Mérlegképes könyvelő

Cégünk nagy gyakorlattal és tapasztalattal rendelkező munkatársat keres Mérlegképes könyvelő munkakörbe.
Önálló munkavégzés és a jogszabályok naprakész ismerete követelmény!

FELADATOK:

  • Teljeskörű könyvelés

ELVÁRÁSOK:

  • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság
  • Kreatív problémamegoldó készség
  • Mérlegképes könyvelői munkakörben szerzett sokrétű tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Naprakész könyvelési ismeretek

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Nem igényel nyelvtudást

ELŐNYT JELENT:

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Octopus vállalatirányítási és könyvelési rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, ergonomikus munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az allas@ramiris.eu email címen lehet. A levél tárgya „Mérlegképes könyvelő ” legyen.