Top 10 Termékkör
Kezdőoldal > Karrier

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Junior sales

FELADATOK:

  • külföldi/hazai partnerekkel való kapcsolattartás
  • az értékesítési csapat munkájának támogatása
  • árajánlatokban, előfoglalásokban, számlázásban való részvétel
  • riportok, elemzések készítése
  • háttér adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • kiemelkedő statisztikai ismeret (Excel)
  • terhelhetőség
  • önálló, gyors munkavégzés
  • problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

ELŐNYT JELENT:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kellemes munkakörnyezet

MINIMÁLISAN ELVÁRT VÉGZETTSÉG

  • középiskola

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az allas@ramiris.eu email címen lehet. A levél tárgya „Junior Sales” legyen.

Raktáros-árukiadó munkakörbe XV. ker. Harsányi úti raktárunkba!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Áruk összekészítése, tételes ellenőrzése
  • Áru, számla és garancialevél kiadása
  • Raktári polcfeltöltés
  • Készletezés
  • Leltározás
  • Raktári rend fenntartása

ELVÁRÁSOK:

  • Önálló-precíz munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Targoncavezetői engedély
  • Jogosítvány
  • Számítástechnikai alkatrészek/áruk ismerete

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korrekt munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Megbecsülés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XV. kerület

Önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk az allas@ramiris.eu e-mail címre, a jelentkezés tárgyában kérjük feltüntetni: Raktáros-árukiadó munkatárs