Karrier

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK
  • Adminisztratív munkatárs – Erősáram, világítástechnika területre

    FELADATOK:

    • Adatrögzítési feladatok
    • Adatbázis rendszerünk adatainak folyamatos aktualizálása, kezelése
    • Adatok, információk gyűjtése és rögzítése az adatbázisunkban
    • Határidők betartatása

    SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

    • Pozitív gondolkodásmód
    • Erősáramú és/vagy világítástechnikai termékek ismerete
    • Rendszerető, pontos, megbízható személyiség
    • Proaktív, határozott hozzáállású
    • Precíz és jól tűri a monotonitást
    • Munkájára igényes, gyors munkavégzésre képes

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • 8 órás munkaidő
    • Folyamatosan bővülő, fiatalos csapat
    • Versenyképes fizetés

    ELŐNYT JELENT:

    • Napelem és tartozékok ismerete

    SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

    • Erősáram és világítástechnikai kereskedelemben szerzett tapasztalat
    • Adatbázis rendszerek
    • MS Office magabiztos ismerete
    • Vision-Software Octopus ERP Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer ismerete
    • Termék specifikációk készítésében szerzett tapasztalat

    SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

    • Angol

    Munkavégzés helye: Budapest XIII. Kerület

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az allas@ramiris.eu  email címen lehet. A levél tárgya „Adminisztratív munkatárs” legyen.